קלירלי (Clearly), המייצרת ומשווקת כיסויים למכשירי אייפון וגלקסי, השיקה את MOFT – מעמד למחשבים ניידים שניתן לקחת לכל מקום, וכמעט בלי להרגיש בתוספת.

MOFT נראה כמו יריעת חומר רך, ועשוי מפוליאוריתן – חומר המשמש בין היתר ליצירת עור סינתטי – ופיברגלאס. צידו האחורי נדבק לתחתית המחשב הנייד באמצעות שכבת דבק. ניתן להסיר ולהדביק מחדש את היריעה עד 200 פעמים והיא אינה משאירה סימנים לאחר ההסרה. עם זאת, ההדבקה חזקה מספיק כדי שהיא לא 'תתקלף' מהמחשב מעצמה.

לאחר ההדבקה למחשב ניתן לפתוח את MOFT על ידי קיפול הפוך שלו לאחד משני מצבים: זווית של 15 מעלות, המרימה את קצהו האחורי של המחשב לגובה של 5 ס"מ מהמשטח עליו הוא מונח, או זווית של 25 מעלות המרימה את הקצה האחורי של המחשב לגובה 8 ס"מ.

הזוויות הללו הופכות את השימוש במחשב לנוח יותר. לפי אורתופדים, בעת שימוש במחשב נייד רצוי להגביה אותו מעל גובהו של שולחן סטנדרטי, כך שראש המסך יהיה קרוב לגובה העיניים. בנוסף, העובדה ש-MOFT מחזיק את המחשב באלכסון הופכת את ההקלדה לנוחה יותר, בזכות היכולת להניח את הידיים בזווית טבעית יותר, כאשר המרפקים נמצאים נמוך וכפות הידיים נמצאות גבוה יותר.

באופן מפתיע למדי, MOFT מסוגל לעמוד במשקל של עד 8 קילוגרם למרות שעוביו כ-3 מילימטרים בלבד ומשקלו כ-85 גרמים. בנוסף, מגנטים המשולבים בחלקו המתקפל מונעים ממנו להיפתח מעצמו, והחומרים הרכים מהם הוא עשוי מאפשרים לשאת את המחשב בנוחות מוגברת על פני זו של החזקת המתכת או הפלסטיק מהם עשויים מחשבים.

MOFT מגיע בצבעי אפור כהה או בהיר, ומחירו 99 שקלים. ניתן להזמינו מאתר החברה.

וידאו: זה מה שחושב Unbox Therapy על MOFT