הסלולרי המודולרי Modu מתלבש בקולקציה חדשה לקראת השקתו הקרבה. דב מורן מבטיח הצגה גדולה ב-MWC בשבוע הבא וברבעון השני את ההשקה הסופית בסלקום תחילה. בנתיים הוא חושף 4 מעטפות חדשות למכשיר: ה– night jacket, street-art jacket, classic jacket, ו–express jacket. כל מעטפת תמכר סביב 25$ עד 100$ ומאפשרת להוסיף פיצ’רים חדשים שאין למכשיר כמו רמקולים סטראופונים, תאורה צבעונית, מקשים לחובבי מוזיקה, משחקים ובעצם כל דבר שאתם יכולים לחשוב עליו.

modu_2

וכך צוטט דב מורן, מנכ"ל והאיש מאחורי הרעיון: "הרעיון של מכשיר סלולרי אחד אשר מתאים לכל הצרכים נמצא בתהליך שינוי. הצרכנים רוצים מכשיר סלולרי אשר משקף ומתאים עצמו לסגנון החיים המשתנה שלהם. השילוב של טלפון ה-modu הייחודי עם המבחר האופנתי של ה-jackets מציע למשתמש פתרון המאפשר התאמה לסגנון האישי ולמצבים שונים בחיי היומיום במחיר נוח ללא הצורך בקנייה של מכשיר יקר חדש".

modu_8בצילום: דב מורן מדגים את Modu

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.