מכשיר הסלולרי הישראלי, המודו, הושק רשמית ברשת החנויות Purely Gadgets באנגליה. המכשיר, שכבר עבר אצלנו סקירה מקיפה, הוא מכשיר קטן מידות וקל משקל שהושק בישראל בהשקה רכה בשנה שעברה במספר מוגבל של יחידות. משתמשי ה-modu מסוגלים לשנות את עיצוב ותכונות המכשיר, כך שאלו יתאימו לפעילויות שונות ומגוונות בחיי היומיום, על ידי הכנסה של מכשיר הטלפון לתוך אחד ממכשירי סדרת ה- modu jackets והתאמתו לצורך העכשווי.

המכשיר נחשב בסיסי למדיי כולל מסך 1.3 אינצ' OLED, רמקול מובנה, זיכרון פנימי 2GB ללא אפשרות הרחבה, נגן מוסיקה, 7 כפתורים לתפעול ופועל בדור 2.5 בלבד. בהשקה באנגליה נחשף ג’אקט חדש, ה-night jacket שכולל מצלמה 3.2MP וכן מסגרת תמונות דיגיטלית המציגה תמונות שצילמתם באמצעות הג’אקט.

מחירו באנגליה יעמוד על £130, מחיר דומה לנמכר אצלנו ב-500 ש”ח. מחיר ה-night jacket ימכר ב-£50 והמסגרת הדיגיטלית ב-£80. בכל מקרה, עד כמה שיצליח המכשיר באנגליה, העולם ממתין לדור הבא, מבוסס אנדרואיד ומסך מגע כפי שהובטח בעבר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.