את ה- Modu ראינו בהשקה בלעדית בסלקום כבר בחודש שעבר, אלא שההשקה כללה ג'קט בסיסי בלבד. עכשיו התחילו במודו לעבוד על הדגם הבא שיצא אל השווקים בשנת 2010 ביחד עם ג'קט מגע, כך מדווח אתר Pocket-lint. בתחום הג'קטים, כרגע מדובר בשני דגמי מגע, כאשר האחד יהיה גדול וללא כפתורים ואילו השני יכלול גם מסך מגע וגם מקשים.
בנוסף לג'קט המגע, במודו עובדים נמרצות כדי להוציא את ה- Modu 2, הדגם המשודרג של המכשיר שיכלול גם בלוטות', WIFI ואף תמיכה בדור 3.5 HSDPA. אם כל זה לא מספיק לכם, אז בשנת 2010 מתכננת מודו להוציא גם ג'קט שיכלול מקלדת QWERTY מלאה ממש כמו ב-N97 לעבודה נוחה יותר לשוק העסקי.

ההשקה של אותם ג'קטי המגע והמכשיר החדש אמור לתת את ה"פוש" לחברה אם כי לנו זה נראה מעט מידי, ומאוחר מידי. הזמן עובד לרעתו של המכשיר ואילו הייצרניות הגדולות מצליחים להורידו מהדרך אל השוליים בעזרת מכשירים שנותנים מענה טוב יותר ורחב יותר. בעת תחילת הפצת המכשיר הודיע דב מורן כי המכשיר מיועד לא רק לישראל אלא גם לארה"ב. החלום להיכנס אל השוק בארה"ב נמוג לו עם הזמן וכאשר נשאל מורן מדוע המכשיר לא נמצא על המדפים בשוק של ארה"ב או בדרך אל השוק, הוא ענה "המודו לא מספיק עבור הדרישות של ארה"ב ושל הבריטים, שם השוק דורש חיבור ועבודה רציפה אל האינטרנט". יש לציין שכנותו של דוב בהחלט מרשימה.
אנו נמשיך לעדכן על עלילתו של המכשיר הישראלי המדובר כיום בכל העולם (מקור).