רק לאחרונה הצליחה נינטנדו (Nintendo) לחדש שוב את הייצור של קונוסלת ה-NES Classic Edition הנוסטלגית שלה, וברמה שתאפשר כמות שתספיק למלא את המדפים בחנויות המקוונות והפיזיות כאחד – כולל גם בישראל. עם זאת מתברר שהתעשייה מסביב לא ממש הפסיקה את התוכניות ואת התכנונים שלה בזמן שהקונסולה לא הייתה זמינה. אחד מהפירות המעניינים הוא בקר משחק שמאפשר להתחבר לקונסולה באופן אלחוטי.

הבקר זכה לשם N30 2.4G והוא של חברת 8BitDo. מבחינה חיצונית הוא דומה כמעט לחלוטין לבקר שמגיע עם ה-NES Classic Edition, אבל כפי שאפשר ללמוד משמו, מה שמחברים לקונסולה הוא דונגל שאליו מתחבר הבקר באופן אלחוטי בתדר 2.4 גיגה-הרץ. הבקר מציע עם זאת כפתור נוסף שמאפשר לתפריט הראשי של הקונסולה, וכן הוא מגיע עם אפשרות להפעיל 'מצב טורבו' במשחקים.

למרות שהוא מתחבר לקונסולה באופן אלחוטי הוא מגיע עם יציאת miniUSB כדי לחבר כבל שיאפשר להטעין את סוללת הליתיום יון הפנימית. החברה לא מסרה פרטים לגבי משך הזמן בו הסוללה אמורה להחזיק מעמד, אבל היא כן מציעה אותו כבר בהזמנה מוקדמת במחיר של 24.99 דולרים שהם כ-90 שקלים (לא כולל מע"מ) וזאת כשבקר נוסף סטנדרטי עולה, כזכור, 119 שקלים.