כחודש לאחר החשיפה הרשמית, ערכה היצרנית Mobvoi אירוע חגיגי לציון תחילת מכירותיהם של השעון TicWatch C2, והאוזניות האלחוטיות TicPods Free. שניהם זמינים כעת במלאי באתר הרשמי, כאשר מחירו של השעון עומד על 199 דולרים, ומחיר האוזניות עומד על 129.99 דולרים.

שעון TicWatch 2 מבוסס כזכור על מערכת ההפעלה Wear OS של גוגל (Google) וערכת השבבים Snapdragon 2100 של קוואלקום (Qualcomm), עם מסך AMOLED בגודל 1.3 אינץ׳ (רזולוציה של 360X360 פיקסלים), סוללה בנפח 400 מיליאמפר/שעה שתספיק לטענת היצרנית ליומיים בין טעינה לטעינה, עמידות בפני מים בתקן IP68, ומערך של חיישנים המותאמים לפעילות ספורטיבית, בהם GPS, מד דופק, מד תאוצה וג׳יירוסקופ. השעון מוצע למכירה בשלושה צבעים שונים: שחור, פלטינום, וצבע ורוד במארז מעט דק יותר (כנראה בכדי להתאים יותר לשימוש נשים).

באשר לאוזניות TicPods Free, אלו אמורות להציע איכויות המקבילות לאלו של ה-AirPods מבית אפל (Apple) ודגמים אלחוטיים אחרים במחיר נגיש יותר. זמן הסוללה שלהן עומד על ארבע שעות, והן כוללות סינון רעשים, ממשק מגע, וגם הפעלה ועצירה אוטומטית של המוזיקה המתנגנת כאשר מכניסים או מוציאים אותן מהאוזניים. הן זמינות בשלושה צבעים שונים, אדום, לבן וכחול.

לאלו המחפשים פתרון מתקדם ולאו דווקא זול יותר, מוסיפה Mobvoi להציע את דגם ה״פרו״ שעליו הכריזה זה מכבר, עם זמן סוללה מרשים של עד 30 ימים לטעינה בזכות שימוש בשני מסכים זה מעל זה – מסך AMOLED להתראות ופונקציות חכמות, ומסך LCD מונוכרומטי לחסכון באנרגיה.

קרא עוד:  ירידת מחיר: צמיד Mi Band 4 של שאומי ב-26 דולרים