מובווי (Mobvoi), יצרנית השעונים החדשה יחסית, השיקה בפועל את השעון היוקרתי ביותר שלה עד היום, TickWatch Pro. כזכור, מדובר בשעון שהתצוגה שלו מורכבת למעשה משתי שכבות – מסך LCD מעל מסך AMOLED – במטרה להאריך את חיי הסוללה אל מעבר למה שמוכר כיום בשוק השעונים החכמים המבוססים על Wear OS של גוגל (Google). למעשה, בתצוגה בתצורת Essential, בו התצוגה מבוססת למעשה על מסך ה-LCD בלבד תוך וויתור על הצבעים והגרפיקה הייחודית שיכול להציע מסך ה-AMOLED, טוענת החברה שהשעון יכול לעבוד במשך 30 ימים לאחר טעינה מלאה אחת.

גם כשתצוגת ה-AMOLED היא זו הפעילה, טוענת החברה שבהתאם לשימוש אפשר להגיע לזמן עבודה של 2-5 ימים, וגם זה יותר ממה שמציעים רוב השעונים החכמים בשוק. אם תצוגת ה-AMOLED תהיה פעילה ללא הפסקה, השעון אמור לעבוד יומיים על סוללה של 415 מילי-אמפר/שעה.

המעטפת של TickWatch Pro זכתה לעיצוב יוקרתי מתכתי בצבע אפור כהה יותר או אפור בהיר, לבחירת הרוכשים, והוא מגיע עם רצועת עור. המסך הוא בקוטר של 1.39 אינץ', כשרזולוציית מסך ה-AMOLED היא 400×400 פיקסלים. השעון קצת עבה יותר משעונים אחרים, כמובן בגין השילוב של שני מסכים, עם 14.6 מ"מ.

המערכת על שבב היא Snapdragon 2100 והשעון מגיע עם 512 מגה-בייט זיכרון עבודה לצד 4 גיגה-בייט זיכרון אחסון מובנה. משולבים בו GPS, בלוטות' 4.2, תמיכה ב-WiFi 802.11n והוא תומך ב-NFC. המחיר, כפי שכבר נודע, הוא 250 דולרים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.