מובווי (Mobvoi) החליטה לנצל את במת CES 2019 כדי לחשוף שני שעונים חכמים חדשים, שהם למעשה שני עיצובים החולקים ביניהם מפרט חומרה זהה לגמרי. TicWatch E2 ו-TicWatch S2 זהים בגודלם, ומצוידים במסכי AMOLED עגולים בגודל 1.39 אינץ׳ ברזולוציה של 400×400 פיקסלים. זו תצוגה מעט גדולה ואיכותית יותר בהשוואה ל-C2 הוותיק יחסית.

אבל שני השעונים גם מעט מאכזבים בבסיס שלהם כי הם מבוססים על Snapdragon Wear 2100 של קוואלקום (Qualcomm)שכבר אפשר לומר עליה שהיא מערכת על שבב מיושנת, במיוחד אחרי ההשקה של Wear 3100 החזקה והיעילה יותר.

Image result for TicWatch E2

ובכל זאת, טוענת מובווי כי שני השעונים יציעו זמן שימוש של יום עד יומיים בין טעינה לטעינה בזכות סוללה גדולה יותר בנפח עבודה של 415 מילי-אמפר/שעה. עוד כולל המפרט עמידות בפני מים וצלילה, GPS וחיישן קצב לב. אפליקציה למעקב אחר פעילויות ספורט מגיעה מותקנת מראש בשני הדגמים.

ההבדלים בין ה-E2 וה-S2 מסתכמים, אם כן, במראה החיצוני. ל-E2 עיצוב פשוט ומינימליסטי יחסית, בעוד של-S2 מראה מסיבי יותר עם טבעת מספור בולטת סביב השעון. לשני השעונים רצועות סיליקון הניתנות להחלפה עם כל רצועה סטנדרטית אחרת בעובי 22 מילימטרים.

שני השעונים צפויים להגיע לחנויות בטווח השבועות הקרובים. מחירם לא נמסר, אך בהתחשב במפרט הציפייה היא לתמחור תחרותי למדי, מתחת ל-200 דולרים.