קבוצת פל מרחיבה את חטיבת התקשורת שלה, ורוכשת 50% מחברת "אורפרק", אחת החברות הגדולות הפועלות בישראל בתחום היבוא המקביל של מכשירי סלולר. החברה המשותפת תקים רשת זכיינות של חנויות סלולר משולבות עם מעבדות תיקונים. המהלך קיבל לאחרונה את אישור הממונה על ההגבלים העסקיים.

Mobileland logoהחברה החדשה שתקרא"Mobileland"  ("מוביילנד"), מותג שאותו יזמה והקימה חברת אורפרק,  תקים באמצעות רשת זכיינים, עשרות סניפים למכירה ושיווק מכשירי סלולר. חנויות החברה, המעוצבות בחדשנות ובמרחב קנייה מרווח ויוקרתי, מעניקות ללקוח חווית קנייה מושלמת, מגוון וחופש בחירה, יעוץ מקצועי ומענה לכל הצרכים הסלולריים. במרבית הסניפים ישולבו גם מעבדות תיקונים. כבר בימים הקרובים ייפתחו סניפים ראשונים בחיפה ואשקלון, שיצטרפו לסניף הראשי – חנות הדגל של "Mobileland", ברחוב משכית בהרצליה פיתוח. עד שנת 2014 מתכננת Mobileland לפתוח לפחות 20 סניפים המבוססים על זכיינות ברחבי הארץ. בנוסף, החברה תציע אחריות יצרן מורחבת בתשלום של דמי מנוי חודשיים נמוכים במיוחד – פחות מ- 14 ₪ לחודש. במחיר זה נכללת כל תקלה הניתנת לתיקון, כולל נזקי לקוח (שנגרמו באשמת הלקוח) כמו שבר מסך וקורוזיה. החברה תספק ללקוחות שירות תיקונים בפריסה ארצית, בכל מקום בארץ.

Mobileland מצטרפת לחברות תקשורת נוספות בקבוצת פל: סלדון – רשת מעבדות תיקוני הסלולר הגדולה בישראל, אלפא טלקום – יבואנית מכשירי Huawei, מותג הסלולר הסיני הגדול ביותר בעולם וחברת Help Pc – חברת תמיכה ותיקוני מחשבים הגדולה בישראל.

קרא עוד:  סקירה: Cowin KY02 - אוזניות נטולות חוטים לכולם

המהלך המשותף של  שתי הקבוצות, פל ואורפרק, נועד לאפשר להן להציע את כל המוצרים והשירותים הקיימים בתחום הסלולר, החל בשיווק ומכירת כל סוגי המכשירים והאביזרים הקיימים כיום וכלה בהפעלת מעבדות משוכללות לתיקון כל המכשירים. המהלך קיבל לאחרונה את אישור הממונה על ההגבלים העסקיים.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.