העובדה שיש כל כך הרבה סוגים של מחברי USB יכולה לפעמים להעיק וליצור בעיות תאימות וצורך במתאמים רבים, ולכן בדיוק נוצר הגאדג'ט הבא מאת חברת Silicon Power – התקן זיכרון נייד שיש בו שלושה ממשקי USB שונים: גם מחבר USB רגיל (Type-A) עבור לטפטופים ומחשבים, גם מחבר microUSB עבור ניידים ומצלמות וגם את מחבר USB-C עבור ניידים וטלפונים שכבר עברו לתקן החדש.

ההתקן החדש, שמכונה Mobile C50, מאפשר למשתמש לחבר אותו למעשה לכל מכשיר אלקטרוני מבלי צורך להשתמש בכבל או במתאם מיוחד. הוא בנוי כך שמחבר ה-USB-C שבו מוסתר על ידי מכסה מגומי, שניתן לפתוח ולסגור לפי הצורך, כאשר בקצהו נמצא חור מלבני שמאפשר להשחיל את ההתקן למחזיקי מפתחות, שרוכים וכו'.

בצדו השני נמצא מחבר ה-USB A, כאשר הוא מסתיר בתוכו את מחבר ה-microUSB – פשוט מרימים את החלק המתכתי למעלה ואז נגלה המחבר הזעיר יותר.

Mobile C50 מציע נפחי אחסון של 32, 64 או 128 ג'יגה-בייט, ומגיע בעיצוב שנועד להגן על ההתקן מפני אבק, מים ונפילות. בנוסף מגיע ההתקן עם תוכנה ואפליקציית מובייל שמאפשרת לנהל את הקבצים שמאוחסנים בו, ועם אחריות ל-5 שנים. טרם נמסר מה יהיה מחירו, ומתי ייצא לשוק באופן רשמי.