טלפון שבור

MOBILAB, פיתחה פלטפורמה טכנולוגית חכמה להזמנת תיקונים לסמארטפון בבית או משרד בלחיצת כפתור באמצעות אפליקציה ואתר אינטרנט. MOBILAB מבצעת חיבור אוטומטי בין מובי-טק (הטכנאים של MOBILAB) למשתמשים שזקוקים לתיקון ומאפשרת חסכון בזמן וכסף.

תהליך ההזמנה פשוט וקל, במסך הבית בוחרים את סוג ודגם המכשיר והתקלה, האפליקציה מציגה את המחיר והלקוח מזין אמצעי תשלום וכתובת התיקון. התשלום מתבצע בסיום התיקון באישור הלקוח.

רשת הטכנאים של MOBILAB המכונים "מובי טק" יטפלו בתקלות מסך שבור/אינו מגיב, סוללה, טעינה, מכשיר שאינו נדלק ונזקי מים. בנוסף,MOBILAB מעניקה אחריות של שנה התיקון ושלושה חודשים על כל החלפים. השירות של MOBILAB חוסך זמן ללכת למעבדה ולהמתין זמן רב עד סיום התיקון. התיקון נעשה לעיני הלקוח ומוסיף בטחון ורוגע בטיפול במכשיר אישי עם מידע רגיש.

המובי-טק יתקנו את מכשיר הסמארטפון בכל מקום שהלקוח בוחר: בבית, משרד, בית קפה או כל מקום אחר שנבחר והוזן במערכת. בנוסף, מאפשרת החברה שירות "תיקון לאחר כך" שבו ניתן להזמין תיקון למועד עתידי לפי בחירתך. ניתן להזמין תיקון עד 3 ימים מראש. השירות זמין בימים א'-ה' בשעות 9:00-21:00 ויום ו' בין 9:00-15:00. ניתן להזמין תיקון עתידי בכל עת 24/7 אך לשעות הפעילות בלבד. לדוגמה, ניתן להזמין ביום שבת תיקון ליום ראשון בשעה 9:00 בבוקר. בשלב הראשון השירות פעיל בערים בתל אביב, רמת גן, גבעתיים ובני ברק ובהמשך יורחב לשאר חלקי הארץ.

קרא עוד:  וידאו: זה מה שחשבנו על Galaxy Note 10 Plus

החברה שולטת בכל התהליך מגיוס, מיון והכשרת טכנאים דרך רכש החלפים האיכותיים ועד התשלום, השירות והאחריות. הטכנאים עברו תהליך מיון קפדני שכלל מבדקי אישיות, אמינות ומקצועיות. MOBILAB ציידה את המובי-טק בערכה הכוללת על כל החלפים והכלים הנדרשים. בנוסף, המובי-טק משלים את חווית השירות באמצעות מכירת אביזרים משלימים כגון מטען, אוזניות, מכן מסך ועוד.

מאחורי המיזם עומד כפיר מימון (38), יזם צעיר ומנוסה בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות בהצטיינות באוניברסיטת בן גוריון. מימון, יזם בגיל 30 את מותג האפייה maimon's שמגלגל עשרות מיליוני שקלים, ולפני כן עסק במיזוגים ורכישות במכתשים אגן תעשיות. MOBILAB גייסה עד כה מיליון דולר ממשקיעים פרטיים.

כפיר מיימון, מייסד ומנכ"ל MOBILAB מסר: " מעט הפעמים בחייו של יזם יש הזדמנות לשפר ולו במעט את חייהם של מיליוני אנשים. ב -MOBILAB יש לנו את ההזדמנות הזאת. הצלחנו ליצר את ה- Magic Touch – לקבל טכנאי שמגיע להיכן ומתי שתבחר תוך שעה ומתקן במקום וכל זה בלחיצת כפתור קלה ופשוטה. זה קסם. אנו עושים זאת על ידי פלטפורמה טכנולוגית חכמה שפיתחנו ושליטה בכל התהליך מגיוס, מיון והכשרת טכנאים דרך רכש החלפים האיכותיים ועד התשלום, השירות והאחריות.

https://www.youtube.com/watch?v=KkF4OFhIM7I

הודעה לעיתונות

התמונה באדיבות Shutterstock