כאשר חברת הצילום המקצועי רד (RED) חשפה את Hydrogen One, הטלפון הראשון מתוצרתה, רבים העלו תהיות לגבי ההבטחות השונות שפיזרה. לאחרונה התברר קודם כל שהטלפון אמיתי. והוא הגיע לידי היוטיובר המפורסם והמוערך מרקוס בראונלי, המוכר בשם MKBHD, שסיפק סקירה שלו.

בראונלי, הנחשב בעצמו לחובב מוצרי RED, זכה להתרשם ראשון מאב הטיפוס של המכשיר שאמור להיות מושק מתי שהוא ב-2018. לדבריו, Hydrogen One גדול יותר מאשר iPhone 7 Plus אך דק יותר, והעיצוב הגלי בדפנות נועד לדעתו לאחיזה נוחה יותר, אם כי חייבים להודות כי זה נראה מוזר למדי.

בווידאו מוצגים למעשה שלושה אבות-טיפוס שונים, כאשר אחד מהם הוא יחידת דמה שאינה פועלת ומיועדת להתרשמות מהעיצוב. בחלק האחורי של המכשיר ניתן להבחין בנקודות עגינה. אלה יאפשרו לחבר בעתיד מודולים חיצוניים, בדומה לסדרת Moto Z של מוטורולה (Motorola). באחת היחידות אף ניתן להתרשם מעדשת מצלמה גדולה המתחברת מאחור ומספקת זום אופטי x10.

עוד נאמר כי Hydrogen One יהיה מסוגל לצלם ברמת איכות הוידאו של המצלמות הבסיסיות של RED, כלומר איכות גבוהה יחסית למקובל בטלפונים הסלולריים. עם זאת, לא ניתנה הדגמה כלשהי לעת עתה. ניתן להניח כי השימוש בעדשות חיצוניות או במודולי צילום שונים משפרים את יכולות המצלמה.

בכל הסרטון בראונלי לא הציג אף יחידה עובדת של RED, ולדבריו זאת כי החברה לא איפשרה זאת. הוא כן ניסה להסביר במעט על מסך ההולוגרפי החדש, שמזכיר מאוד את תחושת התלת ממד כפי שמועברת בקונסולת Nintendo 3D. בכל מקרה היא תספק חווית שימוש מעט אחרת.

קרא עוד:  עכשיו רשמי: שאומי הכריזה על Redmi K30 עם 4G ו-5G

Hydrogen One צפוי להגיע לשוק במהלך הרבעון הראשון של 2018 ומחירו ינוע בין 1,100 ל-1,600 דולר בהתאם לגימור הרצוי.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.