מיספיט (Misfit), חברה שעיקר ההתמחות שלה הוא ברצועות כושר חכמות, הייתה אמורה להשיק לפני מספר שבועות את מה שנחשב כשעון החכם האמיתי הראשון שלה, Vapor. עם זאת, ומסיבות לא ידועות, החברה החליטה להשהות את ההשקה מבלי לספק תאריך אחר. למרות שלא בוצעה השקה רשמית של השעון הוא הופיע לפתע באמזון (Amazon), אם כי כרגע הוא מסומן כ-'אין במלאי באופן זמני', מה שמצביע ככל הנראה שהחברה כן מתכוונת לבצע השקה מסודרת. באתר החברה כתוב נכון להיום שהשעון מיועד להשקה החודש.

בנוסף, השעון מוצע ב-151 דולרים וזאת לעומת המחיר הרשמי שאמור להיות 199 דולרים. השעון גם אמור להיות מוצע במגוון גדול במיוחד של צבעים, הן למכשיר עצמו והן לרצועות שיושקו עמו.

Misfit Vapor הוא שעון שמבוסס על מערכת ההפעלה Android Wear 2.0 עם מסך AMOLED, פנים עגולות, חיישן פעימות לב, עמידות בפני מים עד לעומק של 50 מטרים וגם סוללה שאמורה להספיק לפי החברה ליומיים של עבודה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.