לא ברור מה בדיוק יתרונם של צמידי כושר בלבד, בעידן בו שעונים חכמים שיודעים לעשות את זה כבר כובשים את השוק, אבל הצוות מאחורי Misfit Shine 2 ככל הנראה מצא יתרון אחד בולט – היכולת שלו להתחבר לחשמל לצורך טעינה.

Misfit Shine 2 אמנם נראה כמו שעון חכם אבל הוא לא. למעשה, מדובר בצמיד משודרג שמסוגל למדוד תנועות, לנטר שינה, להעיר, להזכיר מתי הגיע הזמן לזוז, לרטוט כשיש הודעה או שיחה בטלפון החכם ולעקוב אחר המטרות באמצעות אפליקציה תואמת. כל זה טוב ויפה אבל כאמור, לא ממש מדהים. מה שכן מרשים זה העובדה שהוא מגיע עם סוללה שאמורה להספיק ל-6 חודשים של שימוש בלי הטענה. בנוסף, היא גם אמורה להיות נשלפת לצרכי החלפה מהירה, כך שבמידה והיא מתרוקנת, ניתן פשוט לרכוש אחת אחרת.

המכשיר מציע מסך מגע שניתן להקיש עליו לצורך התחלה או ביטול של פעולות, נורות LED במעגל שמוארות בצבעים ובדפוסים שונים בהתאם לפונקציות – ואפילו לסמן בצורה כלשהי מה השעה. בנוסף יכול ה-Shine 2 לשמש כשלט רחוק לנגן המוזיקה, אפליקציית המצלמה, ואפילו להתחבר מכשירים חכמים בבית ממוחשב כגון אורות.

כרגע מגיע ה-Shine 2 בצבעי שחור וזהב-ורד עם רצועה שחורה בלבד, שמסוגלת להתאים גם לרגל. מחירו עומד על 100 דולר והוא מותאם למערכות ההפעלה אנדרואיד ו-iOS.