טאבלט בפחות מ-$100? לא, אנחנו לא מדברים על טאבלט סיני זול מדיל אקסטרים אלא משהו מעט יותר רציני, כך לפחות אנחנו מקווים. חברת Ingenic Semiconductor היפנית יחד עם חברת MIPS Technologies המכובדת השיקו טאבלט אנדרואיד הראשון בעולם המבוסס על גרסת ICS האחרונה בפחות מ-$100.

הטאבלט NOVO7 מבוסס על ארכיטקטורת MIPS, מעבד שונה ממעבדי ה-ARM המוכרים כאשר הוא יפעל במהירות 1GHz ויכיל מעבד גראפי Vivante GC860 התומך ב-Full HD.  גודלו של המסך יעמוד על 7 אינצ’ (Capacitive) ויכלול גם תקשורת WiFi, Bluetooth, יציאת HDMI ואפשרות להרחבה בחיבור microSD. הוא גם יציע זוג מצלמות קדמית ואחורית עם צילום וידאו ב-Full HD, סוללה ל-7 שעות עבודה ובהמשך גם יוצעו גדלים בגודל 8 ו-9 אינצ’.

הטאבלט החל להימכר באתר Ainovo בינתיים בסין ובהמשך מבטיחים כי הוא יגיע גם לשאר מדינות העולם עם אותו מחיר אטרקטיבי. אנחנו ממתינים בקוצר רוח.

עדכון: טאבלט האנדרואיד 4.0 הראשון Ainol Novo7 במכירה מוקדמת ב-$120

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.