ה-MIO Moov V780 אמנם נחשב כמכשיר ניווט, אבל הוא נראה יותר כמו מחשב MID/טאבלט עם GPS. לא רק שהוא בעל מסך גדול (7 אינצ’ 800×480) עם מגע Capacitive, אלא הוא מסוגל לנגן וידאו באיכות 720p HD ולהציג על מסך בחיבור HDMI. למכשיר מעבד חזק יחסית בתדר 600MHz  עם זיכרון 512MB RAM, זיכרון פנימי 4GB וכניסת microSD להרחבה.

עם ה-Moo V780 תוכלו לגלוש באינטרנט ולקרוא מיילים באמצעות חיבור ה-WiFi b/g או דרך תקשורת דור 3.5/WiMAX (אופציונאלי), לנגן קבצי וידאו בקידוד H.264, DivX, WM9, MP4 ולהאזין למוזיקה עם נגן המולטימדיה הפנימי ואוזניות בחיבור 3.5 מ”מ. סוללת המכשיר בנפח 2300mAh אם כי לא פורסם כמה זמן היא מחזיקה ומשקלו עומד על 450 גרם.

החסרון שמצאנו הוא שמערכת ההפעלה היא Windows CE 6, שלמרות הממשק היעודי שפותח למכישר, דפדפן האינטרנט נשאר Internte Explorer 6. לא הכי מעודכן והיינו שמחים אם זאת הייתה מערכת האנדרואיד במקום. הוא צפוי להגיע לתערוכת האלקטרוניקה הדיגיטלית CeBIT שתערך בגרמניה בשבוע הבא.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.