חברת רונלייט דיגיטל, הנציגה הבלעדית של Mio בישראל משיקה בימים אלו בישראל סדרה חדשה של מקליטי דרך מבית Mio, המובילה העולמית במכשירי ניווט.

הסדרה החדשה ""Mio MiVue, כוללת בשלב זה שני דגמים, המאפשרים להקליט את כל מה שהנהג רואה על הכביש ולנהל מעקב GPS להקלטת המסלול והצגתו על גבי מפות *Google maps. מקליט הדרך החדשני מגיע עם תוכנת ניהול  מלאה בעברית המאפשרת ניהול נוח ויעיל של נתוני הנסיעה.

המכשיר מופעל על ידי חיבור למצת הרכב או על ידי שתי סוללות אצבע. הערכה כוללת אביזרים, המאפשרים התקנה נוחה ברכב, באופנוע או באופניים.

גיא דה פיצ'וטו, מנכ"ל רונלייט דיגיטל: "תחום מקליטי הדרך הינו תחום המתפתח במהירות רבה בעולם, מיו, חברה הנמנית עם שלושת יצרני מכשירי הניווט הגדולים בעולם שמה לה למטרה להוביל את שוק המצלמות העולמי ובכוונתנו ליישם אסטרטגיה זאת גם בישראל. אנו רואים במוצרים אלו פוטנציאל גדול למניעת תאונות דרכים, ניתוח וניהול ציי הרכב, שיפור חווית הנהיגה ורכיבת האופניים  וכן אמצעי יעיל לשמירה של מאורעות שונים בדרך.  במהלך השנה הקרובה אנו מתכננים להשיק מגוון רב של מקליטי דרך לקהל רכב של נהגים"

שני הדגמים בסדרת מקליטי הדרך של MIO:

המחיר לצרכן של דגם Mio MiVue 128 (כולל GPS וערכה לאופניים ): 899 ₪ (כולל מע"מ)

המחיר  לצרכן של דגם Mio MiVue 138: 799 ₪ (כולל מע"מ)

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.