מערכת ה-Android Wear למוצרים לבישים של גוגל אינה מגיעה עם מקלדת באופן מובנה, שכן היעוד שלה היא לספק התראות וביצוע פעולות באופן מוגבל. אבל אנדרואיד כמו אנדרואיד לא שלמה בלי תמיכת הקהילה, וכעת מקלדת נוספת תצטרף בקרוב לתחרות על השעונים הלבישים.

מקלדת ה-Minuum המפורסמת מגיעה גם ל-Android Wear. החברה הציגה כיצד המקלדת נראית על גבי הצג הקטן של השעונים החכמים והודיעה כי היא בקרוב תאפשר הורדה של המקלדת לדגמי ה-G Watch, Gear Live וגם ה-Moto 360 כפי שכבר חשפה בחודש שעבר.

למי שאינו מכיר, מקלדת ה-Minuum שונה לחלוטין ממקלדות רגילות הפרוסות בשיטת ה-QWERTY, והיא מכילה שורת אותיות אחת בלבד ובכך מאפשרת למשתמש לראות יותר משטח המסך ולהימנע מהעובדה הכל כך מוכרת לבעלי הסמארטפונים לפיה המקלדת תופסת שליש, או יותר, מהתצוגה. כדי להקליד, יש לבחור את רצף האותיות במדויק המרכיבות את המילה הרצויה והמקלדת אוטומטית תנסה לחזות את ההקלדה ולספק את המילה הרצויה.

כאמור, לא ניתן להוריד את המקלדת כרגע מחנות היישומים של גוגל אך כן ניתן להצטרף לבטא באתר החברה. יש לציין כי המקלדת תומכת באנגלית בלבד וכי לא ידוע האם ומתי תתמוך המקלדת בעברית.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.