אם חיפשנו פתרונות לאנדרואיד בטלוויזיה קיבלנו לא מעט כאלה באחרונה. ה-Android TV, ה-FXI Cotten Candy, ועוד אחד זול יותר שהושק לאחרונה תחת השם MK802.

פתרונות כאלה מתחילים לצוץ יותר ויותר, ואחד נוסף מגיע לחנויות הסיניות השונות במראה יותר מוכר. הכירו את Mini X, מחשב בקופסה מזערית וקטנה המריץ גרסה מותאמת לאנדרואיד 2.3.4. בדומה לשאר הפתרונות, ה-Mini X יאפשר להפעיל את האנדרואיד ישירות בטלוויזיה ולשמש כמעין סטרימר מדיה קטן, הפעלת אפליקציות, גלישה, וכל מה שמערכת האנדרואיד יודעת לעשות וזואת בגודל של 7.2×6 ס”מ ובמשקל של 51 גרם.

החומרה כאן זהה לזו הקיימת ב-MK802, המריץ את מעבד Allwinner A10 ARM Cortex-A8 חד ליבה (כפי הנראה 1.5GHz) עם 512MB זיכרון פנימי, אחסון של 4GB ובעל יציאות USB קדמיות, HDMI לחיבור למסך, חריץ microSD ותקשורת אלחוטית 802.11b/g/n. הוא מגיע עם תמיכה לניגון HD במגוון קידודים (ובניהם MKV ו-AVI), אנטנה חיצונית, שנאי, כבל HDMI וכן שלט IR לתפעול המערכת.

לפי הסרטון שבהמשך, נראה שבחברה השקיעו בממשק המותאם יותר לשימוש בטלוויזיה ובעצם העובדה כי אין לנו מסך מגע, ובנוסף חיבורי ה-USB הקדמיים מאפשרים גם חיבור של מקלדת ועכבר כאמצעי תפעול נוסף.

כל זה נמכר במחיר של $77.5 וכבר זמין לרכישה ב-DealExtreme.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.