בשנה שעברה, לצד מכשיר הדגל ה-G3, השיקה חברת LG מכשיר בגרסה מוקטנת המיועד לשוק הביניים. וגם השנה, שבועיים לאחר ההשקה הרשמית של מכשיר הדגל החדש ה-G4, ישנם דיווחים כי החברה תשיק גירסה מוקטנת התקרא G4c.

לפי התמונה שהועלתה באתר, winfuture.de, ניתן לראות כי עיצוב ה-LG G4c מאוד דומה לקיים במכשיר הדגל; מסך תצוגה קעור מעט, כפתור השליטה בגב המכשיר וכן דוגמת המעויינים הדומה לזו הקיימת בגרסת הפלסטיק של ה-G4. על פי הדיווחים, מכשיר ה-G4c יצוייד במעבד Snapdragon 410 עם 1GB זכרון RAM, מסך בגודל 5 אינץ' ברזולוצייה של 720p, סוללה בהספק 2540mAh, זכרון פנימי בנפח 8GB וחריץ הרחבה לכרטיס microSD. המכשיר יצוייד גם הוא בממשק החדש LG UX 4.0 יחד עם מערכת ההפעלה אנדרואיד לוליפופ (Lollipop), ו-2 מצלמות, כאשר הראשית תהיה ברזולוציית 8MP והמשנית 5MP.

המכשיר צפוי לצאת לשוק בחודש הבא באירופה במחיר הקרוב ל 280 אירו. לא יודע אם ומתי יגיע לישראל, אך כל זה עתיד להתבהר כאשר המכשיר יוכרז רשמית.

LG G4

מכשיר ה-LG G4 הוכרז בסוף חודש אפריל 2015. בגרסתו החדשה הוא כולל מסך 5.5 אינץ' ברזולוציית 2K, רץ על שבב ה-Snapdragon 808 עם זיכרון עבודה של 3 ג'יגה-בייט. בגבו מצלמה 16 מגה פיקסל ובקדמתו מצלמה 8 מגה פיקסל וירוץ על מערכת האנדרואיד Lollipop.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.