תערוכת CES אינה מיועדת להצגת מחשבים וטלפונים חדשים בלבד. בין הדוכנים הרבים, וכמובן ההכרזות, יש מקום של כבוד גם לגאדג'טים, למרות שיש נטייה קצת לשכוח אותם במהומה הגדולה.

Mimoco, החברה שמתמחה בייצור כונני הבזק (פלאש) עם חיבור USB שמעוצבים בשלל צורות שונות ומשונות, ממצחיקות עד מצחיקות יותר, השיקה ב-CES 2012 מספר התקנים חדשים שמיועדים לדור הנוכחי של הכרטיסים. מדובר בהתקנים שמאפשרים לשלב כרטיסי microSD, שכל כך פופולריים כיום בשימוש בטלפונים חכמים מודרניים ובטאבלטים, ואז לחבר אותם למחשב באמצעות חיבור USB רגיל – ואם תרצו את זה במילים קצת אחרות: קוראי כרטיסים שמיועדים לעזור לכם להעביר חומרים ששמורים בכרטיסי microSD למחשב, ואולי גם בכיוון ההפוך.

החברה, כהרגלה, השיקה את הקוראים החדשים בשתי סדרות והפעם מככבים סרטי מלחמת הכוכבים (כולל בספינה של האן סולו לצד יודה וצ'ואי ועוד) וכן שלושה מגיבורי העל ששייכים למשפחת DC Universe (וונדרוומן, סופרמן וגם בטמן), וכולם מגיעים גם עם רצועה קצרה שמאפשרת לחבר אותם ישירות למחזיק המפתחות שלכם. כן, בהחלט דרך צבעונית מאוד לקישוט מחזיק המפתחות, אבל גם לקורא כרטיסים מודרני – לפחות אם אתם כאלה שמחפשים קצת צבע בחיים. הוגדל של הקוראים הוא 11×4 מ"מ בלבד.

מחירים עדיין לא פורסמו.

פורסם לראשונה ב-THspot.co.il

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.