אפליקציות השבוע

הכירו את האפליקציה שתמצא לכם בייביסיטר מבלי שתוציאו קודם לכן כסף מזומן, את זו שתעיר אתכם בבוקר מבלי להותיר סיכוי קטן שתחזרו לישון, גם רשת חברתית עם עולמות תוכן לחברים שונים וגם משחק חביב לזמנים מתים. אפליקציות השבוע.

תנו לאפליקציה למצוא לכם בייביסיטר

אם אתם הורים לילדים צעירים, ודאי אתם נתקלים לא פעם בצורך למצוא מי שישמור על הילדים כשתצטרכו לצאת לסידורים או לבילוי. ובעידן שבו לוחות המודעות הולכים ונעלמים מן העולם, נשאר תחום השמרטפות ככזה המתפרסם בעיקר מפה לאוזן.

אפליקציית Babysitting היא, אם תרצו, ה-Waze של מחפשי הבייביסיטרים בישראל. אחרי רישום קצר וחד פעמי האפליקציה תסתמך על רכיב ה-GPS שבמכשיר ותציין כמה בייביסיטרים נמצאים ברדיוס של עד 5 ק"מ ממיקומכם. מכניסים תאריך ושעה ובמסך התוצאות ניתן לקבל רשימת שמות של כל השמרטפים שפנויים, המרחק שלהם מכם וגם תעריף שעתי שהם לוקחים. בלחיצה על כל אחד מהם ניתן גם לקרוא כמה פרטים עליו, כיצד הוא דורג על ידי משתמשים אחרים ובאלו אמצעי תשלום ניתן לשלם לו.

ניתן להציע עבודה לכמה בייביסטירים ולבחור אחד מהם. כמו כן, ניתן לקיים איתם צ'אט דרך האפליקציה או לשוחח עמם בטלפון. במהלך השמרטפות ניתן להפעיל מונה ולשלם בדיוק על הזמן ששמרו על הילדים. בנוסף, ניתן לשלם להם באמצעות כרטיס אשראי מבלי להסתבך עם מזומנים ועודף. כך או כך, אנחנו הופתענו מגודלו של המאגר: כ-700 בייביסיטרים היו זמינים עבורנו באזור שכונת רמת החייל שבתל אביב, 176 באזור העיר רחובות וגם מצאנו עשרות באילת ובקרית שמונה.

קרא עוד:  פייסבוק מתכננת להוסיף את שמה לוואטסאפ ואינסטגרם

אם אתם דווקא בייביסיטרים – תוכלו להציע את שרותכם באמצעות ממשק ניהול מיוחד של האפליקציה לאחר שתבחרו את האפשרות המתאימה במסך הראשי.

להורדה: אנדרואיד | iOS

שעון מעורר סמכותי

גם אתם לא אנשים של בוקר? כנראה גם אתם שונאים את השעון המעורר. וביננו, מי מחזיק עוד שעון מעורר? בזמנים שבהם אפליקציות הן אלה שמעירות אותנו, חברות הפיתוח עושות מאמצים להיות מקוריות גם בתחום הזה.

מיקרוסופט הוציאה אפליקציה ששמה Mimicker שאולי היא זו שתצליח להפיג מעט את תחושות השנאה שפיתחתם לשעונים המעוררים. מדובר בשעון מעורר עם מגוון האפשרויות המוכרות מכל שעון: אפשרויות חזרה קבועה על פי ימים בשבוע, נודניק וגם בחירת המנגינה שתתנגן כשיגיע הזמן לקום. אך החידוש העיקרי הוא מגוון המשימות שמבקשת האפליקציה למלא אחריהן: מדקלום של ביטוי בקול רם, דרך חיפוש בחדר של חפץ בצבע מסויים ועד הבקשות שלה להצטלם תוך הבעת פרצוף מופתע, עצוב ועוד.

האפליקציה יודעת לנתח את התמונות המצולמת או את קטעי הקול שאמרתם, זאת באמצעות טכנולוגיית Project Oxford מבית מיקורוספט, פלטפורמה המסוגלת לבצע ניתוח תמונה מתקדם באמצעות אלגוריתם ייחודי. וכל עוד שלא תשלימו את המשימות כראוי, כנראה שאתם עוד לא מספיק ערניים והמנגינה תמשיך ותמשיך להתנגן.

להורדה: אנדרואיד

https://www.youtube.com/watch?v=VWJyCYkMc3Y

רשת חברתית אחת לכולם

כמה פעמים יצא לכם שהתלבטתם אם כדאי לעלות פוסט מסויים לפייסבוק, או שאולי לא כדאי שהבוס בעבודה יראה אותו? כמה פעמים רציתם להעלות תמונה מערב צוות בעבודה אבל אז חשבתם פעמיים והחלטתם שהיא לא תעניין את חברי הילדות שלכם?

קרא עוד:  למרות הביקורת: מיקרוסופט תמשיך להאזין לשיחות בסקייפ

הרשת החברתית Galaxia מאפשרת לבצע הפרדה מוחלטת בין עולם תוכן אחד לאחר. באמצעותה תוכלו להקים לעצמכם "פרסונות", אלו בעצם פרופילים נפרדים: אחד עבור החברים בעבודה, אחד עבור חברי הילדות, השכנים, או כל קבוצת חברים אחרת. לכל פרופיל תשייכו עולמות תוכן שיעניינו רק אותו. תוכלו לייצר עולמות תוכן משלכם ולהחליט אם הם ציבוריים, פרטיים או שהכניסה אליהם תעלה כסף.

בכל עולם תוכן תוכלו לעשות כל מה שאתם רגילים לעשות ברשת חברתית: לשתף, להגיב, ליצור דיונים ואף לשדר וידאו ב"לייב" עבור החברים. כך שאם שיקרתם לבוס שאתם חולים ובפועל הלכתם לים – תוכלו לעלות תמונות מהים עבור החברים וסטטוסים מעוררי רחמים עבור החברים לעבודה.

בקרוב, מבטיחים המפתחים, נראה גרסה של האפליקציה גם לאנדרואיד.

להורדה: iOS

האכילו את האפרוחים תפוחים

ולסיום, עוד דרך נחמדה להעביר בהנאה זמנים מתים. המשחק הישראלי Three Chicks and Friends מגולל את סיפורם של שלושה אפרוחים שעורכים מסע בעולם תלת מימדי ועשיר בפירות אקזוטיים. ובמשחק דמיוני, כמו במציאות, אורבות סכנות רבות לאותם אפרוחים: פצצות, מלכודות וגם מפלצות נמצאות שם, על הדרך.

המטרה היא לאכול את הפירות בהנאה וכך תעלו במעלה השלבים, אך היזהרו שלא לאבד את כל האפרוחים כי אז תיפסלו. ניתן גם לקנות תוספות שונות תמורת סכום כסף סמלי, אך אלה לא הכרחיות בכדי לסיים את המשחק.

להורדה: אנדרואיד | iOS

פורסם לראשונה באתר נקסטר מבית מאקו