מוקדם יותר השנה הכריזה נינטנדו (Nintendo) על שיתוף פעולה עם חברת DeNA שבסמגרתו החברות יפתחו יחדיו משחקים למובייל עם הזכיונות של נינטנדו ואמש בשיחת משקיעים הוכרז ה'משחק' הראשון שהוא תוצר של השיתוף פעולה: הכירו את Miitomo.

ה-Miitomo נשמע יותר כמו יישום הודעות מאשר משחק והוא יאפשר ליצור דמויות Mii, אותן דמויות וירטואליות מעולם הקונסולות של נינטנדו וניתן להניח כי בעלי חשבון Nintendo Network ID להם כבר יש Mii משלהם, אלו יוכלו לייבא את הדמות הקיימת. עם ההפעלה של היישום יהיה ניתן ללמד את דמות ה-Mii אודות תחומי עניין או התחביבים של המשתמש ועל-פי החברה, אפשרות זו תסייע למשתמשים וחבריהם להכיר אחד את השני טוב יותר שכן נושאים אלו יבחרו באקראי וישמשו כנושאי שיחה. בתדריך למשקיעים ציין טאצומי קימישימה, נשיא נינטנדו שהחליף את מר סאטורו איווטה שנפטר ביולי השנה, כי "עוד מאפיין ייחודי של Miitomo הוא היכולת להכיר היבטים לא ידועים אודות חבריכם או תחביבים משותפים שאלו לא מדברים עליהם".

בהצהרה הקודמת של החברה נאמר כי מספר משחקים ישוחררו עד סוף השנה אך Miitomo, בניגוד להצהרה זו יהיה זמין להורדה רק במרץ 2016. על-פי החברה היישום יהיה "חינם להתחלה" וכלל הנראה מצביע על כך כי הורדת היישום תהיה חינמית אך הוא יכלול מנגון של מיקרו-תשלומים, בחברה לא ציינו בדיוק מה יהיה ניתן לקנות בעזרת תשלומים אלו אך סביר להניח כי מדובר יהיה באפשרויות שונות להתאים-אישית את דמות ה-Mii, כמו בגדים מיוחדים או אביזרים נלווים.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.