שמועות קודמות אמרו כי ה-Xbox 720, קונסולת הדור הבא של מיקרוסופט שעדיין לא הוכרזה תדרוש מצב “always on” האומר כי כדי לשחק יידרש שהחיבור לאינטרנט תמיד יהיה מופעל. בעוד שזו עוד דרך למפתחי המשחקים למנוע פיראטיות, הבעיות הרבות שמנעו מגיימרים לאחרונה לשחק במשחקים כמו Diablo 3 ו-SimCity היוו דרך בטוחה להחרמת המשחקים לאחר שלא היה ניתן לשחק בהם כלל בשל קריסת השרת או חוזר זמינות.

מתברר שוב כי למרות הכל, גם Xbox 720 תאמץ את השיטה הזו ולמרות שמיקרוסופט לא אמרה או חשפה על הקונסולה החדשה פרטים, היה זה מנהל הקרייטיב במיקרוסופט סטודיו, אדם אורט, אשר צייץ בטוויטר: “סליחה, אני לא מבין את הדרמה סביב ה-always on. כל מכשיר כיום הוא always on. זה העולם שאנו חיים בו.” בציוץ אחר רשם: “אני רוצה שכל מכשיר יהיה always on”.

אורט מאוחר יותר התנצל ואמר כי הוא הצלוצץ עם חבריו, וזה לא היה אמור להעלות את המודעות שיש יותר מכמה אנשים שלא מרוצים מהמדיניות החדשה. מסיבה שאינה ברורה, אורט גם חסם את חשבון הטוויטר שלו. (Cnet)

עדכון: מיקרוסופט פרסמה התנצלות – "אנו מתנצלים על ההערות הבלתי הולמות שנעשו על ידי עובד בטוויטר אתמול. אדם זה אינו דובר מיקרוסופט ודעותיו האישיות אינם משקפות את הגישה הממוקדת לקוח אותה אנו מדגישים במוצרנו. אנחנו מצטערים אם מישהו נעלב, עם זאת אין לנו כל הודעה על מפת הדרכים של המוצר שלנו ואין לנו כל תגובה נוספת בעניין."

קרא עוד:  מבזבזים הרבה יותר כסף על משחקים במובייל ויותר מכולם הם משתמשי אפל

 

orth-twitter_1