סוליטר (Soliter), משחק המחשב הקלאסי הצטרף ל-Doom, Tetris, PacMan ו-Wold of Warcraft להיכל התהילה של משחקי המחשב בשל חלקו המשמעותי בהיסטוריה.

את הכבוד הזה נתן מוזיאון המשחקים סטרונג הממוקם ברוצ'סטר שבניו יורק, הכולל אזור מיוחד של היכל תהילה המוקדש למשחקי וידאו ומחשב שעשו היסטוריה ולא רק במכירות. מדובר במשחקים שצריכים כמובן לעמוד בכמה תנאים על מנת לקבל את האות המוערך הזה.

סוליטר, המשחק אותו צירפה מיקרוסופט ל-Windows החל מההשקה של Windows 3.0 ב-1990, הגיע מאז ליותר ממיליארד מחשבים, וגם כיום הוא אחד המשחקים הפופולריים ביותר בעולם עם יותר מ-35 מיליארד משחקים בשנה, ועם מגוון אדיר של שחקנים ביותר מ-200 מדינות, ועם תרגום ל-65 שפות.

מלבד סוליטר, צורפו להיכל שלושה משחקים נוספים: הראשון הוא מורטל קומבט, משחק אומנויות הלחימה המפורסם שהושק ב-1992 עבור מכונות הארקייד אולם הגיע מהר מאוד גם למחשבים האישיים והקונסולות. Super Mario Kart שמכר מאז 1992 למעלה מ-100 מיליון עותקים עבור קונסולות המשחק של נינטנדו. המשחק האחרון הוא Colossal Cave Adventure הוא משחק הרפתקה מבוסס טקסט מ-1976  שהיווה השראה ליצירת הז'אנר ולהצלחה המסחרית של משחקים דומים בהמשך.

אגב, המשחק הראשון שצורף להיכל הוא Super Mario Bros.