אירוע ההכרזה הבא של מיקרוסופט (Microsoft) הולך להתרחש ב-2 באוקטובר, ועל פי הערכות ושמועות מוקדמות, זה הולך להיות האירוע החשוב ביותר של החברה בשנים האחרונות.

לפי הדיווחים, מיקרוסופט הולכת לחשוף הרבה מעבר למחשבי Surface חדשים. בחודשים האחרונים נפוצו בתקופה האחרונה, בחברה יציגו דגמי חומרה חדשים כמו Surface Book 3, Surface Pro 7 או Surface Laptop 3. מלבד זאת, יש סיבות מספיק טובות כי בחברה גם ייחשפו פרטים על פרויקטים חדשים בתחום כמו Project Centaurus, שהוא מחשב נייד קטן ומתקפל המבוסס על מערכת הפעלה חדשה וחסכונית במשאבים בשם Windows Core OS.

מלבד זאת, אולי יינתנו פרטים על Andromeda, פרויקט אחר שעליו עובדת מיקרוסופט בסודי סודות, שהוא טלפון נייד או סוג של מחשב זעיר המבוסס גם הוא על Core OS. בכלל, מערכת ההפעלה הזו היא כנראה מקור לשמועות הרבות, המיועדת אך ורק למכשירים שזקוקים לתוכנה קלה, חסכונית בסוללה, שמסוגלת להישאר פעילה ומחוברת לרשת כל היום גם כאשר המכשיר לא בשימוש.

עוד גורם המחזק את הדיווחים הוא כי סאטיה נאדלה, מנכ"ל מיקרוסופט, צפוי להופיע באירוע. זה, וגם העובדה כי החברה תזרים את האירוע בשידור חי, דבר שלא נהוג אצלה בכל פעם.

בכל מקרה, יהיה מעניין.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.