מאסטר צ'יף עושה את דרכו ל-iOS, לפחות בכל הנוגע למשחקים ניידים כשמיקרוסופט מביאה את Halo: Spartan Strike ו-Spartan Assault אל מערכת ההפעלה הניידת של אפל (Apple).

המשחקים הניידים בסדרת Halo היו בלעדיים עד כה לפלטפורמה של מיקרוסופט (Microsoft) ונועדו לקדם את הפלטפורמות של החברה, Windows Phone, ומחשבי Windows 8 בעלי מסך מגע, בצעד מפתיע החליטה מיקרוסופט לשחרר את זוג המשחקים גם ל-AppStore, חנות היישומים למכשירי iOS של אפל. Halo: Spartan Strike ו-Assault  הם משחקי יריות בגוף שלישי, והעלילה אף משיקה למשחקים הגדולים בסדרת Halo שזמינים עבור קונסולת ה-Xbox. המשחק פותח על-ידי Vanguard Games ו-Industries 343, אולפן הפיתוח שאמון על סדרת Halo ל-Xbox.

זו הפעם הראשונה שמשחקים בלעדיים של מיקרוסופט עושים את דרכם לפלטפורמות מתחרות, אך נראה כי מהלך זה הוא חלק מהתוכנית הגדולה יותר שלה שהופכת יישומים, תוכנות ושירותים של החברה לזמינים גם על אנדרואיד (Android) ו-iOS המתחרות בפלטפורמות של החברה.

Halo: Spartan Assault ו-Halo: Spartan Strike זמינים להורדה מ-AppStore כל משחק בנפרד במחיר של 20.90 שקל או במארז הכולל את שני המשחקים יחדיו במחיר 34.90 שקל.

סרטון ההכרזה

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.