עוד לא התאוששנו מקניות ה-Black Friday (שלא נדבר על כל המשחקים שעוד נשאר לנו לסיים), וכבר אנו בסבב הנחות נוסף לחג המולד הקרוב. גם השנה, חברות רבות יציעו מוצרים בהנחות ענק, ועכשיו תורה של מיקרוסופט להציג את ההנחות השנתיות שלה באמצעות סרטון שהעלתה.

יותר מ-200 תכנים יוצעו בהנחה משמעותית, בניהם משחקי Xbox One, Xbox 360 סרטים וסדרות טלוויזיה. בסרטון ניתן לראות משחקים של מיקרוסופט עצמה וכן כאלו שבלעדיים ל-Xbox (כדוגמאת Halo 5, The Rise of the Tomb Rider, Gears of War: Ultimate Edition, Forza Motorsport 6), לצד משחקים שמוצעים לכלל הפלטפורמות, כגון Fallout 4, Call of Duty: Black Ops 3, Grand Theft Auto V ועוד.

בנוסף לאלו, מיקרוסופט תציע הנחה על יותר מ-10 משחקי Xbox 360 שנכללים בתכנית התמיכה לאחור ב-Xbox One, אם כי לא ידוע בדיוק אילו משחקים יוצעו בהנחה. מנויים יזכו להנחות של עד 60 אחוזים, כאשר למנויי Gold מחכה הנחה של 10 אחוזים נוספים. כל המבצעים אפשר למצוא כאן.

משחקי Xbox 360 נוספים מקבלים תמיכה ב-Xbox One

בחודש בנובמבר האחרון הכריזה מיקרוסופט על תכנית מיוחדת להבאת תמיכה במשחקי Xbox 360 על גבי ה-Xbox One, וכבר הוסיפה תמיכה ב-104 משחקי Xbox 360. כעת, אחרי הבטחות חוזרות ונשנות להרחיב את ההיצע, מוסיפה מיקרוסופט 16 משחקים נוספים, בניהם Halo: Reach, Fable III ועוד (רשימה מלאה בהמשך). לצד ההכרזה על המשחקים הנוספים, מיקרוסופט השוויצה בנתונים מרשימים: מאז הושקה התמיכה לאחור בנובמבר, נרשמו יותר מ-9 מיליון שעות משחק במשחקי Xbox 360 על ה-Xbox One, כאשר המשחקים הפופולריים ביותר הם Fallout 3, Gears of War 3, Just Cause 2, Assassin's Creed 2 ו-Dirt 3.

קרא עוד:  יום הדין הגיע: התמיכה ב-Windows 7 מסתיימת היום

עם קרוב ל-130 אלף קולות, Call of Duty: Black Ops 2 הוא משחק ה-Xbox 360 שהמעריצים הכי היו רוצים לראות מקבל תמיכה ב-Xbox One, אם כי, מסיבה לא ברורה, הוא טרם נכנס לרשימה. לא נורא, אולי בגל הבא.