כפי שדיווחנו בתחילת השבוע, מיקרוסופט הכריזה רשמית על תכנית חדשה בארה"ב בשם Xbox All Access שתאפשר למשתמשים לרכוש קונסולת Xbox One ומנוי חודשי לשירותי Xbox Live Gold ו-Xbox Game Pass, זאת בתשלום חודשי קבוע למשך שנתיים.

ברכישת Xbox One S המחיר החודשי יהיה 21.99 דולרים למשך 24 חודשים, כולל מנוי Gold בשירותי Xbox Live וכן גישה לספריית המשחקים של מיקרוסופט, Xbox Game Pass, שכוללת יותר מ-100 משחקים. המחיר לאותה חבילה עם Xbox One X עולה ל-34.99 דולרים לחודש.

כיום, יותר מאיי פעם, נראה שהחבילה הזו משתלמת בהחלט: בתערוכת E3 הבטיחה מיקרוסופט לשדרג את Xbox Game Pass ולהוסיף משחקים טובים יותר על בסיס קבוע, וכבר מסרה ש-Forza Horizon 4 ו-Gears of War 5 שעתידים לצאת בקרוב יתווספו לשם מהיום הראשון.

ההצעה קורצת עבור כאלו המעוניינים לרכוש את הקונסולה אך ידם אינה משגת לשלם את כל הסכום, ולהוסיף כמה עשרות דולרים על מנוי Xbox Live Gold\Xbox Game Pass, אך מחייבת את הלקוח לתשלומים חודשיים מול מיקרוסופט למשך שנתיים. הלקוחות יוכלו "לפרוש מההסכם" בכל שלב ולהסדיר את יתרת התשלום מול מיקרוסופט. התכנית זמינה כרגע רק בארצות הברית.