מיקרוסופט (Microsoft) בניסיון נוסף לזכות במירוץ המכירות מכריזה על הורדת מחיר נוספת לקונסולת האקסבוקס וואן (Xbox One) שמעתה תימכר בארצות-הברית במחיר של 349 דולר.

עם הורדת המחיר שתחל ב-2 לנובמבר, קונסולת האקסבוקס וואן של מיקרוסופט תהיה זולה ב-50 דולר מהקונסולת הפלייסטיישן 4 (PlayStation 4) המתחרה מבית סוני (Sony), העסקה הופכת אפילו למשתלמת יותר כך שלא רק המארז הבסיסי נמכר במחיר של 349 דולר אלא גם מארזים מיוחדים של מהדורות מוגבלות יזכו להוזלה של 50 דולר במחיר, מארזים של כותרים כמו: Assasins Creed Unity, Call Of Duty Advanced Warfare וזו של הכותר הבלעדי Sunset Overdrive, המארז כולל: משחק להורדה, קונסולה ובקר בעיצוב מיוחד. הורדת המחיר היא זמנית וכרגע בלעדית לרוכשים בארצות-הברית.

בבלוג הרשמי של קונסולת האקסבוקס נכתב ״מעריצים לא צריכים להמתין ליום שישי השחור כדי ליהנות מחיסכון משמעותי ברכישת אקסבוקס וואן. אנו מציעים את המחיר הטוב ביותר שלנו עד כה, עם מחיר ובחירה חסרת תקדים, כך שיותר אנשים יוכלו לשחק על קונסולת אקסבוקס וואן בעונת החגים הזו״. יש לציין כי הורדת של מיקרוסופט מגיעה לאחר שהחברה כבר הורידה את המחיר של שנמכרה תחילה ב-499 דולר, הסירה את חיישן הקינקט והציגה הוזלה נוספת ובחודש שעבר אף הציעה החברה משחק במתנה, חרף כל הנסיונות הללו בחודש ספטמבר נמכרו ברחבי העולם יותר קונסולות פלייסטיישן זה החודש השמיני ברציפות. מעניין כיצד (ואם) תגיב סוני והאם תצליח הקונסולה של מיקרוסופט לעקוף את סוני במכירות.

קרא עוד:  המשחק Cuphead בדרך לקונסולת ה-Switch