משתמשי iPhone ואנדרואיד, מרגישים צורך לנסות את Windows Phone? מיקרוסופט נותנת לכם הזדמנות להשתמש במערכת ההפעלה שלה מבלי הצורך לרכוש מכשיר.

על ידי ביקור בכתובת  aka.ms/wpdemo דרך דפדפן המכשיר (בלבד), תוכלו לגלוש ולצפות בממשק המשתמש ולהרגיש את החוויה של Windows Phone, לא משנה מהו המכשיר שברשותכם. כך תוכלו לסייר בין יומן השיחות, ההודעות, לוח שנה, אנשי הקשר ואפשרות החיפוש. תוכלו לגשת ולהיכנס לכל חלק בממשק וממש להרגיש כיצד זה להחזיק ולהשתמש במכשיר Windows Phone.

האמולטור מבוסס על HTML5 ודורש כמובן דפדפן מתקדם כמו אלו של מכשירי הסמארטפון – אנדרואיד ו-iPhone. מיקרוסופט מציעה גם אמולטור יותר מתקדם המגיע כחלק מה-SDK עבור המפתחים, המאפשר לבצע התאמות ולהשתמש באמולטור למעבדים ARM, זיכרון, מסך, אודיו וממשקי משתמש.

אמנם חסרים פונקציות וממשק התלת מימד לא יעבוד לכם, אך במיקרוסופט מקווים כי ההתרשמות הראשונית שהם מספקים למשתמשים תוכל לגרום לכם לחשוב על אפשרות לאמץ מכשיר Windows Phone לעצמכם. יעבוד?

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.