מיקרוסופט הוסיפה אפליקציה נוספת למגוון ההולך וגדל שלה עבור מערכות ההפעלה המתחרות. הפעם זו Send שהושקה בחנות ה-AppStore ומעוניינת להפוך את תכתובות המייל לחוויה של צ’אט.

Send היא אפליקציה בעיצוב מינימליסטי, וקשה להבחין כי כלל מדובר ביישום מייל כזה או אחר, וזו למעשה ממטרה העיקרית שלה, כך שהיא מספקת את השימושיות של מייל אך עם הנוחות של הודעות מהירות.

“עם Send, אין צורך בנושא להודעה, חתימה או מילות הקדמה”, הסבירו בצוות ה-Garage של מיקרוסופט בבלוג. “העיצוב הוא פשוט ומקיים את העיקרון של שיחות מהירות בין האנשים החשובים לשיחה”. השיחות המנוהלות דרכה אמנם נראות כמו צ’אט, כך שאין צורך לכתוב נושא ורק לבחור את אנשי הקשר, אולם בחברה מדגישים כי אלו הן הודעות מייל לכל דבר כאשר עובדים עם Outlook.

נכון להיום, Send עובדת בארה”ב וקנדה ולמשתמשים ב-Office 365, ובחברה מבטיחים כי זו תגיע בחודשים הקרובים גם למשתמשי האנדרואיד וגרסת המובייל של חלונות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.