על פי השמועות, אחת ההכרזות של מיקרוסופט  בתערוכת Gamescom 2018 שהתקיימה בגרמניה הייתה אמורה להיות הגרסה השנייה של הבקר המשוכלל של החברה, Elite Controller, אלא שבסופו של דבר נחשף שלט רגיל בגרסת PUBG. מוקדם יותר היום, מיקרוסופט חשפה שלל מוצרים חדשים, בניהם גם מהדורה לבנה ראשונה ל-Xbox One X וכן לבסוף גם ה-Elite Controller.

White X1X White Elite Hero Image

מהדורת ה-Xbox One X הלבנה תגיע כחלק מבאנדל של המשחק Fallout 76, שיכלול גם בקר רגיל בצבע לבן תואם, וכמובן עותק דיגיטלי של Fallout 76, שיתמוך ברזולוציית 4K וב-HDR ב-Xbox One X. מחירו של הבאנדל הוא 499.99 דולרים והוא יגיע לחנויות ברחבי העולם ב-14 לנובמבר.

Elite Pro 2 + SuperAmp for Xbox One Product Shot

בקר ה-Elite Controller החדש מגיע גם הוא בצבע הלבן ובדומה לקודמו הוא יגיע עם חלקים הניתנים להחלפה, כולל ידיות אחיזה, מקשי חיצים, הדקים אחוריים ועוד שיותאמו לצבע החדש, וכמו גם הבקר המקורי בצבע השחור יתמוך בקונסולות Xbox One ובמחשבים וטאבלטים מבוססי חלונות 10, ויגיע ב-16 לאוקטובר במחיר של 149.99 דולרים.

מלבד כל אלה, החברה חשפה גם אזניות חדשות לגיימרים בצבע לבן שמחירן יהיה 249 דולרים והן תושקנה ב-16 לספטמבר בצפון אמריקה וב-8 לאוקטובר באירופה.