מיקרוסופט רוצה להגדיל את מבחר האפליקציות עבור Windows Phone, והדרך הקצרה ביותר לעשות זאת היא לעודד מפתחים של המתחרים לעבור ולפתח במערכת שלה.

אז לאחר ששיחררה כלי המרה מ-iOS למערכת ה-Windows Phone, משיקה מיקרוסופט כלי פיתוח להמרת אפליקציות ממערכת האנדרואיד שבו מאפשרת החברה למפתחי האנדרואיד להבין כיצד יש “לתרגם” את הפונקציות השונות של המערכת למקבילתם במערכת ה-Windows Phone. אתר האינטרנט שפתחה מיקרוסופט במיוחד לכך מכיל הסברים מדוקדקים כיצד על המפתח יש לבצע את ההמרה מעל גבי האנדרואיד בגרסה 2.3 זאת כדי להפוך את תהליך ההמרה לפשוט יותר ואם זה לא מספיק ישנם גם פורומים ומידע נוסף בין 90 עמודים רק כדי שהמפתחים יוכלו לבצע את המעבר בצורה חלקה.

מיקורוסופט מנסה בכל כוחה להפנות את תשומת לב המפתחים למערכת שלה וזו בהחלט אחת הדרכים היעילות לעשות זאת. המפתח זוכה לחשיפה נושפת לאפליקציה שפיתח ומיקרוסופט מצידה זוכה לעוד אפליקציה בחנות. (מקור)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.