מיקרוסופט (Microsoft) החליטה לתת למשתמשי OneDrive הזדמנות להשאיר את 15 גי’גה-בייט לאחסון בשירות הענן שלה ו-15 ג’יגה-בייט נוספים במידה ומופעלת אצלם אפשרות העלאת תמונות אוטומטית מהטלפון (camera roll) דרך האפליקציה. הקאץ’? צריך להירשם באופן יזום בעמוד ייעודי עד סוף חודש ינואר של 2016.

כזכור, מיקרוסופט הודיעה בחודש שעבר כי היא מצמצמת את נפח האחסון החינמי הניתן לנרשמים ובמקום 15 גי’גה-בייט לחשבון הוא יוקטן ל-5 ג’יגה-בייט בלבד, גם אם מדובר במשתמש קיים שיש לו קבצים מעבר לנפח זה. הצעד הוא חלק ממהלך גדול יותר בו הפסיקה מיקרוסופט לספק אחסון ללא הגבלה למשתמשי האופיס 365, מה שגרם למשתמשים רבים להביע את מחאתם ולמעלה מ-72 אלף גולשים הצביעו בעמוד שעלה ברשת.

“ללקוחות המשתמשים בשירות החינמי שלנו ולהם מעל 5 ג’יגה-בייט של תוכן ונפגעים מהשינוי בנפח האחסון, נציע להם שנה של שימוש בחינם ב-Office 365 הכולל 1 טרה-בייט של אחסון. לקוחות אלה יקבלו הודעה כבר בתחילת שנה הבאה. בנוסף, למעריצים שהיו נאמנים לשירות OneDrive נוסיף ולספק להם את 15 גי’גה-בייט הקיימים גם לאחר שהשינוי יתרחש בשנה הבאה. אם העלאת תמונות כבר פעילה אצל המשתמש, נוסיף 15 ג’יגה-בייט נוספים.” אמר עובד מיקרוסופט בתגובה.

אז אם גם אתם משתמשים בשירות, כדאי להירשם להטבה בחינם בלינק הזה.