מיקרוסופט מפרסמת היום כי מכרה כ-2.5 מיליון יחידות של ה-Kinect, בקר חיישני התנועה ל-Xbox 360. החברה החלה את המכירה ב-4 נובמבר בארה”ב, כשרק אחרי 10 ימים בלבד היא רשמה את המיליון הראשון שלה.

ה-Kinect מתגלה כאחד הלהיטים בתקופת החגים בארה”ב עם מכירה של 150 אלף יחידות ביום, ומיקרוסופט מצליחה לעבור את בקלות את Nintendo כשדיווחה שמכרה 600 אלף יחידות מקונסולת ה-Wii בתוך שבוע, אולם מיקרוסופט לא מסרה היכן המכירה התבצעה (בארה”ב או בעולם) או האם המכירה התבצעה כסט יחד עם הקונסולה וייתכן כי רוב המכשירים נמכרו לבעלים קיימים של קונסולת Xbox 360.

ה-Kinect דומה ברובו ל-Wii המאפשר למשתמש לשחק במשחקים המזהים את תנועת המשתמש, אך בניגוד ל-Wii הדורש לאחוז בבקר תנועה עם חיישן, ה-Kinect מזהה את המשתמש ללא צורך בלאחוז בבקר כלשהו. עד סוף השנה צופים כי החברה תעבור את ה-5 מיליון יחידות ויותר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.