מיקרוסופט מזהירה משתמשים מפני עדכון אבטחה ששיחררה במנגנון העדכונים האוטומטיים היכול לגרום למחשב להיתקע ואף להציג מסכים כחולים. העדכון מספר KB2823324 אשר מיועד למערכות Windows 7 בגרסת 32 ביט הינו חלק מעדכוני המערכת השבועי ויועד לתקן 3 פרצות אבטחה המאפשרות להאקר לקבל הרשאות על המחשב מרחוק.

מיקרוסופט סימנה את העדכון כמומלץ בשל היותו מתקן פרצת אבטחה, אולם משתמשים החלו לדווח על בעיות עם המחשב לאחר העדכון. “מיקרוסופט חוקרת התנהגות שבה המחשב לא מצליח להתאושש לאחר אתחול, או כאשר יישומים לא נטענים לאחר התקנת עדכון 2823324. אנחנו ממליצים ללקוחות להסיר את העדכון בהקדם”, נאמר בהודעת החברה. על פי הערכות מיקרוסופט, התקלה נובעת מתוכנה צד-שלישי, אולם כרגע עדיין לא ידוע מהי התוכנה הגורמת לקונפליקט.

כצעד מונע מיקרוסופט הסירה את העדכון מרשימת העדכונים האוטומטיים, כך שמי שעדיין לא עדכן את המערכת לא צריך לחשוש ויכול להמשיך ולעדכן את Windows 7. משתמש שכבר התקין את העדכון ישנם מספר צעדים שמיקרוסופט פרסמה ומסבירה כיצד יש להסירו. אם כבר הותקן העדכון והמחשב מסרב לעלות, יש ללחוץ על F8 לפני עליית Windows ולבצע שחזור דרך System Restore.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.