מיקרוסופט פרסמה שלשום בבלוג המפתחים שלה, ה-MSDN, פרטים חדשים הרלוונטיים גם למפתחים וגם למשתמשים לגבי אופן רכישתם ותמחורם של יישומים ב-Windows Store. וגם כמה החברה הולכת להרוויח מהם בחנות האפליקציות אשר תצורף ל-Windows 8, (שיהיה זמין לרכישה ב-26 באוקטובר) ואף תהווה רכיב מרכזי שלו.

בראשונה, יישומים בתשלום יוכלו להיות מתומחרים בין $1.49 (מינימום), ועד למחיר של $999.999 (השיעור הגבוה ביותר). באופן מפתיע, מיקרוסופט חוסמת את תמחור ה-$0.99 הפופולרי בחנויות אפליקציות המוטמעות בפלטפורמות שונות. הדבר החשוב מכל עבור הצרכנים שמיקרוסופט מוסיפה, הוא שמפתחים יוכלו להשתמש במערכת "נסה לפני שתקנה", שתאפשר למשתמשים תקופה של 7 ימי חסד שבהם יוכלו להתנסות באפליקציה ללא תשלום ולאחריהם יחליטו אם הם מעוניינים לרכוש אותה או להסיר את התקנתה. כמו כן, רכישות in-app (רכישות בתוך היישום עצמו) יבוצעו ע"י מערכת החיוב של מיקרוסופט ויחייבו את המשתמשים להזין את פרטי חשבון המיקרוסופט שלהם.

מיקרוסופט אף תנסה לעודד מפתחים בעזרת תמלוגים שונים בכך שתמשוך 20% רווח מכל אפליקציה אשר מרוויחה מעל $25,000 במכירות, כך שיישומים מצליחים ירוויחו יותר מבפלטפורמות אחרות. עבור יישומים שמרוויחים פחות, תחול שיטת חתך אופייני בשיעור של 30%.