מיקרוסופט השיקה את חבילת התוכנות Office 2010 בישראל. החבילה כוללת מגוון חידושים ושינויים בכלל התוכנות ובניהם ה-Word ,Excel ,Power Point ,Outlook ועוד. מעתה, רוב יצרניות המחשבים הגדולות יספקו את חבילת ה-Office מותקנת מראש כאשר היא תגיע בגרסתה הבסיסית והלקוח יוכל לפתוח אפשרויות נוספות לאחר רכישת החבילה המבוקשת והזנת המפתח המתאים.

השינויים בגרסה החדשה כוללים בין היתר אפשרות לשמור מסמכים ברשת, בכונן ה-Sky Drive של מיקרוסופט ולשתף ולערוך און ליין – גם ללא צורך באופיס המותקן על המחשב, שיפורים בממשק המשתמש של ה-Outlook זאת לצד חיבור לרשתות חברתיות, ב–Power Point 2010 התווספה האפשרות לשדר מצגת בצורה חיה למשתמש בצד השני של העולם באמצעות האינטרנט וגם סרגל השליטה (העיגול) שראינו עוד ב-Office 2007 התרחב כאן ומרכז את כל הפעולות שאנו זקוקים לבצע ממקום אחד. דבר נוסף שמיקרוסופט הוסיפה, אם כי מעט באיחור לאחר תלונות משתמשים על ממשק חדש ולא מוכר ב-Office 2007, הוא ה-RibbonHero המסייע למשתמשים ללמוד את מיקום הפונקציות במערכת.

דני ימין, מנכ"ל מיקרוסופט ישראל: "משתמשי Office בישראל – עסקיים ופרטיים – מצטרפים היום למאות המיליונים בעולם שיוכלו לרכוש חבילה מתקדמת ועדכנית שמשקפת את מאפייני הסביבה הדיגיטלית של שנת 2010. חידושי Office 2010 יעשירו ויגוונו ללא הכר את היכולת היצירתית של המשתמש להביע רעיונות ולשתף אותם עם אחרים. הדור הצעיר שנולד לעולם האינטרנט והמבוגרים יותר שהצטרפו אליו יגלו עולם חדש של קישוריות בין מכשירים שתאפשר גישה ושיתוף מידע בלתי מוגבלים מכל מקום. אנו גאים על כך שכל החידושים הללו זמינים גם למשתמש הישראלי ש-Office היא חלק מרכזי מעולמו".

קרא עוד:  מיקרוסופט מציעה גרסה ראשונית של PowerToys להורדה

בישראל יחל השיווק ברשתות בשמונה ביולי. לקוחות שרכשו את חבילת אופיס 2007 לאחר 5 במארס (ועד 30 בספטמבר), יוכלו לקבל שדרוג לאופיס 2010 בחינם. מחירה של חבילת אופיס הבסיסית יעמוד על 499 שקל.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.