לאלו מאיתנו שהזדמן לעבוד בארגונים גדולים, אשר נוטים להפריד את הרשת הפנימית מרשת האינטרנט, ומחזיקים מספר מחשבי PC על שולחן אחד מכירים את הסוגיה: על מנת לעבוד על כל אחת מהמחשבים נדרש סט נוסף של מקלדת ועכבר או חיבור באמצעות מחבר KVM אשר מפצל את יציאת העכבר, המקלדת והמסך ודורש לחיצה על כפתור פיזי על-מנת לעבור בין המחשבים.

וובכן נראה כי המצב הנוכחי לא התאים למפתח טרונג דו (Truong Do) העובד במיקרוסופט, ובמסגרת פרויקט ה"מוסך" (על-שם המוסך או חניית הבית, בעצם. היא בדרך-כלל המשרד המאולתר בו נולדו מיטב רעיונות ההיי-טק), ניתן למפתחים זמן ומקום לעבוד על פרויקטים קטנים ואישיים, שבמסגרתו פיתח תוכנה אשר זכתה לשם "Mouse Without Borders" (עכבר ללא גבולות) המאפשרת לשלוט בעד ארבע מחשבים אשר מחוברים יחדיו ברשת-פנימית באמצעות סט אחד של מקלדת ועכבר.
מעבר לאפשרות לשלוט על ארבע מחשבים, מאפשרת התוכנה גם להעביר קבצים ממכונה למכונה באמצעות "גרירה" אל המסך הרצוי. רעיון יעיל וחכם הנכנס ישירות אל קטגוריית ה"איך לא חשבו על זה קודם".

תוכנת ה-Mouse Without Border זמינה להורדה מכאן ובחינם. (מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.