האתר הרוסי TheVista.ru חשף מוצר שעתיד לבוא מבית מיקרוסופט, ה-Metro Mouse. מהתמונה שנחשפה, ניתן לראות בפרסום כי הוא משתמש בטכנולוגיית ה-BlueTrack של מיקרוסופט עצמה, שלראשונה משלב חיבור חוטי בטכנולוגיה זו. אבל מה שיותר מיוחד הוא העיצוב של העכבר החדש – חלק ומינימליסטי, שאיך לא, מזכיר לנו את העיצוב של עכברי אפל. בזכות עיצובו גם אנשים שמאליים לא נשארו מקופחים ויוכלו להשתמש בעכבר החדש.

פרט לקונספט המעניין מחירו יהיה נמוך מאוד. על פי המודעה, הוא יימכר ב-$20 בלבד, כך שיהיה לעכבר ה-BlueTrack הזול ביותר שיש. כזכור, טכנולוגית ה-BlueTrack היא המתחרה ל-DarkField מבית Logitech ומספקת רמת דיוק גבוהה במיוחד לעבודה גם על משטחי זכוכית. ה-Metro Mouse צפוי להגיע לחנויות בעולם מתישהו במרץ שנה הבאה, רק נקווה כי הוא מציע עוד מגוון צבעים אחרים (וורד לא לטעמנו).

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.