ה-Lumia 550 עליו הכריזה מיקרוסופט (Microsoft) בחודש נובמבר האחרון, זמין כעת למכירה באירופה ויגיע ליעדים נוספים בכל רחבי העולם ״בשבועות הקרובים״, כאשר מחירו עומד על 139 דולר בלבד, מה שהופך אותו למכשיר ה-Windows 10 Mobile הזול ביותר המוצע כיום.

כזכור, Lumia 550 מציע מפרט הכולל מסך 4.7 אינץ', תמיכה בתקשורת LTE, סוללה 2100 מיליאמפר נשלפת, שבב Snapdragon 210 מרובע ליבות במהירות שעון של 1.1GHz וג'יגה בייט אחד של זיכרון עבודה (RAM).

כיאה למכשיר המיועד לשוק הנמוך, הוא מצויד במצלמה אחורית המפיקה תמונות ברזולוציה של 5 מגה-פיקסל והמצלמה הקדמית ברזולוציה של 2 מגה-פיקסל. מבחינת צילום וידאו ניתן לצלם ברזולוציית HD במהירות של 30 תמונות לשנייה. את כל זה תוכלו לשמור על גבי 8 הגיג'ה בייט של שטח אחסון פנימי שמספק המכשיר, יחד עם יכולת הרחב של עד 200 ג'יג'ה בייט בעזרת כרטיס זיכרון מסוג MicroSD.

מכשיר הלומיה 550 פועל תחת גרסה מלאה של חלונות 10, מה שיאפשר לו לגשת ולדבר עם העוזרת האישית הווירטואלית של מיקרוסופט ״קורטנה״ (Cortana), לשמור מסמכים בשירות הענן OneDrive, לערוך מסמכי Word PowerPoint ו-Exel, לגשת לשירותי ה-Outlook השונים ועוד.

מיקרוסופט הכריזה על הלומיה 550 באוקטובר יחד עם ספינות הדגל של החברה, הלומיה 950 והלומיה 950 XL.

https://www.youtube.com/watch?v=fagt3qEyV5U