נלחמת במתחרים: מיקרוסופט (Microsoft) שבבעלותה שירות אחסון הקבצים OneDrive, החלה להציע מבצע לקידום השירות שלה המיועד בעבור המשתמשים של המתחרה הגדולה – Dropbox (דרופבוקס).

במספר קליקים פשוטים, משתמשי דרופבוקס יכולים לקבל 100 ג’יגה-בייט לאחסון חינם בענן של מיקרוסופט על ידי אישור מספר פרטים מזהים ואימות שאכן יש ברשותם חשבון דרופבוקס, ולאחר צעד זה הם יוכלו לקבל את הרחבת הנפח בחינם למשך שלנה שלמה.

בסיום המבצע, נפח האחסון חוזר כמובן לקדמותו, אלא אם קשה לכם להיפרד מהענן הגדול אז תדרשו לשלם את המחיר המלא העומד על 9 שקלים לחודש, או 18 שקלים לחודש בעבור נפח של 200 ג’יגה-בייט.

רק בשבוע שעבר החברה הציעה מיקרוסופט הרחבת נפח האחסון בגודל דומה לשנתיים למי שירשם ל-Bing Rewards, הזמין רק בארה”ב כך שאינו רלוונטי לישראל. באופן אירוני, מיקרוסופט הולכת ומהדקת קשרים עם דרופבוקס וכבר הוסיפה תמיכה בענן של המתחרה בשירותי האופיס השונים והאפליקציות, אבל כנראה שזה לא אומר שאי אפשר לגנוב לה משתמשים בדרכים אחרות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.