במקביל להכרזתה על מחשבי ה-Surface החדשים, חשפה אתמול חברת מיקרוסופט (Microsoft) גם עכבר אלחוטי חדש שמיועד לשימוש עם מחשבי ה-Surface – אבל לא רק. העכבר החדש, שייקרא Surface Arc Mouse, הוא למעשה מהדורה משודרגת של עכבר ה-Arc Touch שהשיקה החברה לפני כשש וחצי שנים, והפעם הוא עוצב במיוחד כדי להשלים את המראה החלק והעתידני של ליין ה-Surface, ולפי החברה הוא "עדין, דק, מיועד לנסיעות ומתאים את עצמו לצורת היד".

העכבר מורכב משני חלקים עיקריים: בחלק העליון ישנו כפתור אחד רחב, אשר ניתן ללחוץ עליו בצד ימין או בצד שמאל, כדי לדמות פעולה של כפתור ימני או שמאלי. הכפתור עצמו אף משמש כמשטח מגע גדול אשר ניתן להחליק עליו באמצעות האצבע למעלה, למטה, ימינה ושמאלה, כדי לדמות פעולה של גלילה ושימוש במחוות.

Surface Arc Mouse

אבל החלק הייחודי באמת של העכבר הוא החלק התחתון שלו, שעשוי מחומר גמיש אשר מאפשר קיפול והתאמתו לצורת כף היד של המשתמש. כאשר החלק התחתון מקופל כלפי מעלה הוא פועל וכאשר מיישרים אותו חזרה למטה למצב שטוח הוא נכנס למצב המתנה.

Surface Arc Mouse זמין בשלושה צבעים – אפור בהיר, בורדו או כחול כהה – ומתחבר למחשב אמצעות קישוריות Bluetooth 4.0 ומעלה. הוא תומך רשמית במערכות ההפעלה Windows 8 ומעלה, ויימכר החל מה-15 ביוני בארצות הברית תמורת 79.99 דולר.

https://youtu.be/kkwSh2q-1yE