מיקרוסופט (Microsoft) החלה לשלוח הזמנות לאירוע הכרזה שהיא תקיים בניו יורק ב-2 באוקטובר. מעבר לתאריך והעובדה שהאירוע מתקיים בניו יורק, אין פרטים נוספים. עם זאת, הלוגו שצורף להכרזה – סמליל של Windows החרוט על גב מתכת אפור – כמו גם התאריך שבחרה החברה, מצביעים על הכרזה על מכשירי Surface חדשים.

לפי ההערכות תציג החברה עדכונים לכמה ממכשירי הליין, כולל ה-Surface Book 2 שכמעט שנתיים עברו מאז השקתו, עדכון שיבוא לידי ביטוי במעבדים חדשים של אינטל ובשבבי תצוגה חדשים מבית NVIDIA ככל הנראה. כמו כן יש צפי לעדכון Surface Pro עם מעבדי Core חדשים מהדור העשירי.

בנוסף הוצגה הערכה שגם מיקרוסופט תצטרף לרשימת החברות שמציעות בפועל מחשבי Windragon עם דגם של Surface Pro שיהיה מבוסס על Sanpdragon 8cx של קוואלקום (Qualcomm) – וזה יותר מהגיוני לאור שיתף הפעולה בין שתי החברות.

השאלה הגדולה היא האם מיקרוסופט תציג באירוע, סוף סוף ואם בכלל, את Centaurus, אותו מכשיר כפול מסכים שאמור להציע מסך כפול כשהוא מריץ את גרסת ה-Lite של Windows. בינתיים אין לכך אישור.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.