ברגעים אלה מתקיים בגני התערוכה אירוע Microsoft Discovery 2012, אירוע השקת מערכת ה-Windows 8 וה-Windows Phone 8 בישראל ואורח הכבוד הוא סטיב באלמר, מנכ"ל מיקרוסופט. באירוע מוצגים שלל מכשירי הסמארטפון החדשים שיגיעו בחודש הקרוב וכן מחשבי הטאבלטים של היצרנים המובילים הרצים על המערכת החדשה. כתבנו צילמו מספר תמונות מהאירוע ואתם מוזמנים להתרשם בעצמכם.

Microsoft Surface Pro
מחשב הטאבלט החדש תוצרת מיקרוסופט בגרסת הפרו העתידית להגיע לעולם עם המקלדת המגנטית. עדיין לא ידוע המפרט הסופי של הטאבלט ואם נתבסס על גרסת ה-Windows RT, אז הטאבלט יציע מסך מגע מסך 10.6 אינצ' IPS בעובי של 9.3 ומשקל 680 גרם. חיי הסוללה שהוא מספק הם עד 10 שעות ומכיל כניסה לכרטיס זיכרון microSD, יציאת USB ויציאת HDMI. הוא ירוץ על מעבד Atom או Core i של אינטל.

Samsung Ativ S
הסמארטפון של סמסונג מדגם Ativ Sשיושק בהמשך החודש. מדובר על מכשיר בעל מסך מגע בגודל 4.8-אינץ' המצויד במעבד כפול-ליבה במהירות 1.5 ג'יגה-הרץ. טרם נמסר מה יהיה מחירו ובאילו חברות סלולאר הוא יושק.

HTC Windows Phone 8X
גם HTC בעניין ה-Windows Phone והנה דגם הדגל שלה, ה-8X אשר הושק כבר בישראל. המכשיר בעל מסך מגע 4.3 אינצ' ברזולוציית 720p באיכות של 342 ppi (צפיפות פיקסלים), מעבד Snapdragon S4 כפול ליבה במהירות 1.5GHz, מאיץ גרפי Adreno 225 ומצלמת 8 מגה-פיקסל.

קרא עוד:  לקח לה ארבע שנים, אבל Windows 10 כבר בחצי מהמחשבים בעולם, פחות או יותר

Samsung Ativ Tab
גרסת הפרו של הטאבלט מדגם Smart PC Pro המבוסס על מעבדי אטום (Atom) ומציע על-פי היצרן זמן עבודה מרשים של עד 13.5 שעות. דגם ה-Pro, מבוסס על מעבד Core i5 ומציע זמן סוללה של 8 שעות שימוש וכולל מסך מגע ברזולוציית Full-HD בגודל 11.6-אינץ' בעל רמת בהירות של 400 ניט ומשולב עם עט ה-S Pen.

Asus TAICHI
ה- ASUS TAICHI הוא מכשיר מעוצב המצויד בשני מסכים, בגודל 11.6" או 13.3", המשמש, כאשר הוא פתוח, כמחשב אולטרה נייד חזק, קל ודק במיוחד. בצדו האחורי של המכשיר נמצא מסך מגע מלא ועם סגירת המכשיר, המצויד במקלדת QWERTY מלאה, הוא הופך לטאבלט multi-touch. שני המסכים, החיצוני והפנימי, של ה- ASUS TAICHI מספקים גישה לחומרה זהה עם מעבדי Core i האחרונים.

בקרוב נעלה וידאו על המחשבים והסמארטפונים שפגשנו באירוע. תמונות נוספות כאן בהמשך.