אמנם ה-iPad לא ירד מהכותרות מאז שהוא הוכרז אבל המעניין יותר הוא דווקא ה-Courier Project מבית מיקרוסופט. תמונות חדשות וסרטונים מציגים לנו את היומן הדיגיטלי במלוא הדרו הנראה כמחברת בגודל סטנדרטי, הרבה יותר קטן ממה שחשבנו. לפי הוידאו שחשפו החבר'ה מ-Engadget, הממשק נראה מיוחד ואינטרקטיבי המסוגל לזהות כתב יד מיד בזמן ההקלדה ומאפשר שילוב מדהים בין שני המסכים. על פי המידע החדש מתברר כי המכשיר יבוסס על מעבד ה-Tegra 2 ויריץ את אותה מערכת ההפעלה הרצה על ה-Zune HD ו-Windows Phone 7 שאנו מניחים כי זה Windows CE 6. הוידאו גם מציג את השימוש במצלמה וכיצד תוכלו להפעיל עליו אפליקציות שונות כגון Google Maps, פנקס רשימות, פתקים ועוד.

נראה כי ה-Courier ישרת אותנו כמחברת דיגיטלית אינטרקטיבית שתאפשר לנו להחליף את ה-eBook והמחברת גם יחד. המכשיר צפוי להגיע ברבעון השלישי או הרביעי השנה ומחירו אינו ידוע לבנתיים. אל תפספו את הסרטונים בהמשך. (מקור)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.