בכנס Build 2014 בכיר במיקרוסופט ציין כי החברה שוקלת לאפשר תאימות-לאחור, כך שקונסולת ה'אקסבוקס וואן' (Xbox One) תוכל להפעיל משחקים שתוכננו עבור קונסולת ה'אקסבוקס 360' (Xbox 360).

על-פי דיווח של Kotaku האוסטרלי נראה כי הענקית מרדמונד שוקלת לאפשר לאקסבוקס וואן להריץ משחקים של קונסולת הדור הקודם של החברה. בכנס 'בילד' ענה פרנק סבאג' (Frank Savage) מנהל פיתוח שותף במיקרוסופט לאדם מהקהל ששאל האם החברה מתכוונת לאפשר תאימות לאחור בקונסולת החדשה של החברה, סבאג' ענה "ישנן תוכניות [לעבוד על תאימות לאחור], אך אנו עדיין מנסים לפצח אותה. למרבה הצער, קשה לחקות PowerPC על X86, כך שכרגע אין על מה להכריז…"

נראה כי מדובר במהפך של 180-מעלות מההתבטאויות הקודמות של נשיא אקסבוקס דאז דון מטריק (Don Mattrick) שאמר כי תאימות-לאחור היא חשיבה הפוכה, מעניין אם וכיצד תאפשר החברה תאימות לאחור. האם יהיה מדובר באפשרות להזרים משחקים דרך הענן בדומה לשירות ה'פלייסטיישן נאו' (PlayStation Now) של סוני או שבסופו של דבר תמצא החברה דרך להריץ את המשחקים באופן לא-מקוון.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.