קללת עדכון אוקטובר 2018 עבור Windows 10 מכה שנית או שישית או אולי כבר יותר. ואולי, יותר נכון, כנראה שהיא פשוט מסרבת להיעלם. מיקרוסופט (Microsoft) הודיעה שהיא החליטה לחסום את העדכון לגרסה 1809 למשתמשי אפל (Apple) שמריצים במחשב שלהם את גרסה 7.7.0.27 של iCloud for Windows מכיוון שהשילוב שלה עם העדכון של מערכת ההפעלה יכול לגרום לבעיות.

הבאג גורם במקרים רבים להתקנה של מערכת ההפעלה להיכשל, ובמקרים אחרים דיווחו משתמשים על בעיה לעדכן או לסנכרן את האלבומים בענן האחסון של אפל. במחשבים בהם העדכון לגרסה 1809 הותקן לפני העדכון של iCloud for Windows מופיעה הודעה שההתקנה כנראה שלא תצליח, כך שהבעיה היא כנראה תאימות מסוימת שקשורה לתוכנה עצמה ולא רק למערכת ההפעלה.

"כדי להבטיח חוויה חלקה מיקרוסופט החליטה לחסום מכשירים עם גרסה 7.7.0.27 של iCloud for Windows ובעליהם לא יקבלו הצעה לעדכן לגרסה 1809 של Windows 10 עד שהתקלה תיפטר", נמסר ממיקרוסופט.

מעבר לכך ממליצה מיקרוסופט לבעלי המחשבים שלא להתקין את העדכון באופן ידני, על ידי הורדת העדכון באמצעות ערוצים אחרים, אלא להמתין עד שהם יקבלו את ההצעה לעדכון – כי רק הודעה כזו תסמן שנמצא פתרון.