גם מיקרוסופט (Microsoft) נכנסת לתחום המחשוב הלביש: החברה מרדמונד הציגה רצועת כושר חכמה המתחברת לשלל הטלפונים.

ה-Microsoft Band היא רצועת כושר עם מסך מגע בגודל 1.4 אינץ’ (310×102 פיקסלים) המאפשרת לאסוף מידע בזמן אמת על פעילויות ספורטיביות. לרצועה חיישן מד דופק, ג’ירוסקופ, מד צעדים, GPS למדידת מרחק, מד תאוצה, חיישן טמפרטורה לעור ומודד רמת קרינה לקרני השמש (UV), ובסיוע האפליקציה המשולבת ניתן לצפות במידע מעמיק על האימון, התקדמות ומעקב יומי. מיקרוסופט מעוניינת גם להשתמש בנתונים כדי לספק מידע רב יותר למשתמש, כך היא תייעץ כמה זמן נדרש להתאושש אחרי האימון ומהם האימונים השורפים יותר קלוריות.

מלבד יכולות הספורטיביות, רצועת ה-Microsoft Band גם יכולה להציג התראות מהמכשיר הנייד כמו הודעות SMS ושיחות נכנסות וכן ישנה אינטגרציה עם חברות מסחריות לתשלום דרך הרצועה. כך לדוגמה אפליקציית Starbucks ל-Windows Phone תאפשר להציג את אישור הרכישה ישירות על המסך. הרצועה גם פועלת עצמאית, ללא צורך במכשיר טלפון צמוד בעת הפעילות זאת בזכות השימוש במקלט ה-GPS הפנימי, ובסיום ניתן לסנכרן את הנתונים בחיבור ה-Bluetooth 4.0.Microsoft Band Helth app

אבל החדשות העיקריות בכל ההכרזה הזו היא דווקא ה-Microsoft Health, פלטפורמה חדשה מבוססת ענן שתושק לצד הרצועה החכמה ותאפשר ל-Microsoft Band לשמור את כלל הנתונים ולעבד אותם לטובת המשתמש ושיפור יכולת הכושר האישית. מיקרוסופט משחררת גם אפליקציה תומכת בשלל הפלטפורמות: iOS, אנדרואיד וכמובן Windows Phone.

קרא עוד:  המילטון החלה למכור בארץ את Mi True Wireless Earphones 2 ב-399 שקלים

Microsoft Band זמינה כבר עכשיו ומחירה עומד על 199 דולרים.

http://www.youtube.com/watch?v=CEvjulEJH9w